Köszönetnyilvánítás!

Chat

Köszönetnyilvánítás!

HozzászólásSzerző: GecAAA Dátum: 2011.07.26. 07:56

Tiszteletem az Alba Force csapatának!

Szabó Gergő alias: GecAAA vagyok a Végvári Partizánok Airsoft Klub csapatából /V.P.A.K./, Szigetvárról. Szeretném csapatom köszönetét kifejezni felétek a 2011.07.09-10.-ig tartó RESTREPO c. játékkal kapcsolatban. Köszönjük hogy REPO "őrsége" alatt jót dumáltunk, aludtunk, illetve küzdöttünk a reggeli meleggel kelő afgánok ellen. Jól éreztük magunkat a társaságotokban! Reméljük egyszer majd mi is eljutunk arra felétek, Fehérvár felé egy játékra!

Köszi a játékot srácok!
"Minél többet megismersz a világból, annál inkább rájössz: SEMMIT SE TUDSZ!"
GecAAA
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011.07.26. 07:47
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Köszönetnyilvánítás!

HozzászólásSzerző: GecAAA Dátum: 2011.11.03. 18:40

Ismét megköszönném, hogy részt vehettünk egy közös játékon, immáron Veszprémben! A pálya nagyon pöpec, a játék is jó volt, bár mi kissé negatívan éltük meg azt a kb 2 órát, még a repteret védtük... nem jött arra ellenség... :roll: . Legközelebb azért igyekszünk hasznosabbá tenni magunkat és LEMÉSZÁROLUNK MINDENKIT A BÉLBE!!! :D

Jó volt! Csak így tovább!
"Minél többet megismersz a világból, annál inkább rájössz: SEMMIT SE TUDSZ!"
GecAAA
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011.07.26. 07:47
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Köszönetnyilvánítás!

HozzászólásSzerző: Milán Farkas Dátum: 2022.01.26. 21:13

Tudom mit mondjak) Ha szeretnél tisztában lenni a sportággal, akkor nézz be ide https://mightytips.hu/fogadoirodak/f1-fogadas/ ahol kiváló bukmékert választhatsz, ahol lazíthatsz és megismerkedhetsz az értékelésekkel különböző fogadóirodák. Személy szerint köszönöm ezt az oldalt. Azt ajánlom!
Milán Farkas
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2022.01.25. 23:11


Vissza: Csevegő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron